X

Echt mensenwerk

Play video

Waarom van nes + plaisier

Betrouwbaar

Afspraak is afspraak

Benaderbaar

Je eigen contactpersoon

Betrokken

Geen twijfel over culturele fit

Beter

Elke dag bezig met beter worden

Over nes + plaisier

Het team

Ons team van meer dan 30 specialisten bestaat uit consultants, recruiters, marketeers, frontoffice en backoffice. Met dit team focussen wij ons vanuit verschillende specialistische units op de vakgebieden: productie, techniek, office, logistiek, bouw en food

Over nes + plaisier

van nes + plaisier heeft 3 heldere doelen: werkzoekende helpen aan een betere baan, werkgevers verbinden aan werknemers die écht bij hen passen en geld verdienen. Dat laatste doen we natuurlijk alleen wanneer een werkgever blij is met zijn nieuwe medewerker én deze medewerker ook goed op zijn plek zit! Dit alles doen we vanuit onze vestigingen in Ridderkerk en Ede.  Zo gaan wij altijd voor de lange termijnstrategie. Betrokken, betrouwbaar, benaderbaar en iedere dag bezig om steeds beter te worden. Want werven is onze passie. Zo zijn wij altijd in ontwikkeling en een voorloper in recruitment.

Ben je op zoek naar personeel?

Wij worden het verlengstuk van jouw organisatie. Jouw betrouwbare partner in personeelswerving, die je helpt aan werknemers die het best passen bij jouw bedrijf.

Zoek je een baan?

Dan vinden wij de plek die het beste aansluit bij jouw wensen en ambitie. Jouw betere baan. Een plek waar jij past en jezelf kan ontwikkelen.

Onze geschiedenis

Van nes + plaisier is opgericht in 2010 door Nanne van Nes en Walter Plaisier. Twee ervaren professionals die jarenlang een leidinggevende functie hadden bij meerdere grote intermediairs. In de afgelopen 14 jaar is hier een team van ruim 30 professionals aan toegevoegd. Sinds onze oprichting in 2010 hebben wij meer dan 5000 mensen bemiddeld naar een nieuwe baan. Een getal waar wij trots op zijn! 

De mensen achter van nes + plaisier

Operational manager jhvlot@vannesenplaisier.nl

Jan Hendrik Vlot

Word jij onze nieuwe collega? Solliciteer direct

Senior recruitment marketeer evhorssen@vannesenplaisier.nl

Esmeralda van Horssen

Recruitment consultant rstippel@vannesenplaisier.nl

Rachelle Stippel

Linkedin

Ilse Besseling

Steven Koorevaar

Frontoffice medewerkster lboersma@vannesenplaisier.nl

Lindy Boersma

Recruitment consultant lvrooij@vannesenplaisier.nl

Linde van Rooij

Derrek Schorel

Linkedin

Recruitment consultant jvschijndel@vannesenplaisier.nl

Jessica van Schijndel

Backoffice medewerker dkense@vannesenplaisier.nl

Denise Kense

Recruitment consultant sstippel@vannesenplaisier.nl

Savannah Stippel

Lotte van Ockenburg

Recruitment consultant cfletcher@vannesenplaisier.nl

Charlotte Fletcher

Frontoffice medewerker mdkorte@vannesenplaisier.nl

Melanie de Korte

Veronica Dekker

Performance Marketeer fkruit@vannesenplaisier.nl

Frank Kruit

Nia henderson

Yosser Blom

Marit van Nes

Kirsten Boone

Recruitment Consultant ckleijwegt@vannesenplaisier.nl

Cèdric Kleijwegt

Chloë Boekhout

Keith IJzerman

Stephanie Roos

Natalie Bommelé

Recruitment Consultant dlodder@vannesenplaisier.nl

Dane Lodder